We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring
Meld je aan!

Meld je aan!

Zit je in groep 8 en wil je je aanmelden voor onze school?  

 

Aanmelden voor schooljaar 2021-2022 gaat als volgt:  

Lees hier meer over aanmelden bij onze school. 


Nieuws
Volg ons op
Meer nieuws